Marina Club Hotel ***
  • Marina Club Hotel ***
  • Marina Club Residence
1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
Oferty specjalne Rezerwuj online Lokalizacja

Restauracja Szafarnia 10

Nasza Restauracja przy ulicy Szafarnia to nowe i atrakcyjne miejsce na mapie Gdańska. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy obiektów charakterystycznych dla najpiękniejszych portowych miast Europy.

Prestiżowe położenie przy Starym Mieście oraz bezpośrednie sąsiedztwo z nowoczesną Mariną Gdańsk sprawia, że obiekt nabiera splendoru, a każdy odwiedzający może stąd podziwiać zabytki Długiego Pobrzeża.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną restaurację z dwoma tarasami. Jeden z nich umieszczony jest na dachu Amber Tower skąd możemy podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Gdańsk i okolice.

Nasze menu to fuzja znakomitych dań kuchni europejskiej. Czerpiemy także, to co najlepsze z kuchni polskiej i regionalnej. Znajdą Państwo u nas przede wszystkim wybór doskonałych, świeżych ryb morskich oraz oceanicznych. Wyśmienite dania z owocami morza zaspokoją niejedno wymagające podniebienie.

Na Państwa życzenie realizujemy także catering na wybrane wydarzenie lub uroczystość. Zapraszamy serdecznie w progi Restauracji Szafarnia w Gdańsku.

 

POBIERZ MENU

 

Godziny otwarcia:

Śniadania 7:00 - 11:00 w cenie 39 zł od osoby

A'la carte 12:00 - 22:00

 

Rezerwacje tel: +48 58 733 6002

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij